27.03.2023
В умовах воєнного стану дотримання правил безпечної поведінки - одна з гарантій змістовного цікавого навчання та дозвілля.
27.03.2023
В умовах воєнного стану дотримання правил безпечної поведінки - одна з гарантій змістовного цікавого навчання та дозвілля.
07.02.2023
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
02.02.2023
Корисні психологічні поради щодо алгоритмів поведінки у скрутних умовах, стресових ситуаціях та чутливих питаннях комунікації під час бойових дій та під впливом їх наслідків
25.01.2023
Цікавість дітей часто ставить їх перед реальною небезпекою. Зараз дуже важливим стає створення умов, як в позашкільному закладі, так і в сім'ї, що дозволять дитині планомірно накопичувати досвід безпечної поведінки, а в результаті зберегти життя і здоров'я!
12.12.2022
У які ситуації потрапляють дорослі і діти підчас війни. Які зміни у психіці людей відбуваються під час воєнних дій. Як розпізнати психологічні проблеми у близьких та що з цим робити?
Відповідь на ці та інші запитання у відеоуроці із серії #знанняпідчасвійни
05.12.2022
Основниі рекомендації, як побудувати комунікацію дорослого з дитиною на тему війни та допомогти дітям справитись зі своїми емоціями, підбадьорити та покрищити настрій.
28.11.2022
Діти звикли користуватися різними гаджетами. Коли вони неочікувано опиняються без звичних речей, наприклад в темряві або без доступу до інтернету, то можуть відчувати більшу тривогу, смуток або страх.
Якщо заздалегідь подбати про те чим можна зайняти дітей, цей час може залишитись найсвітлішим спогадом на все життя.
14.11.2022
Найчастіше дітей цькують за те, що вони виглядають, говорять, думають не так, як більшість. 40% дітей ніколи не розповідають батькам про випадки булінгу. Майже чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу. 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, ігнорували це через острах.
Не дамо булінгу жодного шансу!
07.11.2022
Онлайн-урок за участі пса Патрона та Монатіка, розроблений UNICEF Ukraine дитячим фондом ЮНІСЕФ в Україні та ДСНС України за підтримки Міністерства освіти і науки України.
31.10.2022
Формула безпечного середовища для дітей така: безпечне місце + безпечний дорослий = дитина в безпеці.
Проведіть разом час. Дайте їй зрозуміти, що сумувати, злитися чи хвилюватися — нормально. Можливо, ви могли б поділитися з дитиною власними почуттями. Постарайтеся разом із сином чи донькою займатися чимось приємним — почитайте книжку, заспівайте, пограйте разом, або займіться арттерапією.
Приклад арттерапевтичного заняття від керівника студії дитячої творчості "Ультрамарин" Опанащук Т.В.
24.10.2022
Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті - на вулиці та дорозі, нам необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті - в інтернеті.
17.10.2022
Реалії війни, які викликають страх та стрес, негативно впливають на психіку людини. Особливо страждають діти, які потребують уваги та підтримки від дорослих.
Вберегти психічне та психологічне здоров’я дітей, допомогти знайти правильний підхід до малечі батькам, стабілізувати емоції та не нашкодити психіці допоможуть руханки від психологині Світлани Ройз, та групи психологів "Графічний батальон".